اولین نرم افزار برخط طراحی گرافیکی فارسی زبان در کارخانه نوآوری های‌وی تولید شد

تاریخ 30 دی 1402
اولین نرم افزار برخط طراحی گرافیکی فارسی زبان در کارخانه نوآوری های‌وی تولید شد

طراحی گرافیگ از جمله موضوعاتی است که با گسترش کسب و کارهای مجازی کاربران زیادی به دنبال آن هستند. حالا یک شرکت دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری هی وی از شعب پارک فناوری پردیس توانسته است برنامه‌ای جامع در حوزه طراحی گرافیک و تولید محتوا ، سایت و اپلیکیشن با نام «ویبینو» را پیاده سازی کند.
کاوه آل آقا مدیر شرکت فناوران کارنگ نو ویستا در این باره گفت: فعالیت اصلی این شرکت توسعه و تولید نرم افزار و برنامه نویسی است.
آل آقا افزود: با گسترش کسب و کار های دیجیتال در فضای مجازی و نیاز کاربران برای تولید محتوا و طراحی گرافیک حرفه ای، نیاز به یک ابزار گرافیکی قدرتمند و حرفه ای فارسی زبان برای کاربران چند برابر شد تا به وسیله این نرم افزار کاربران بتوانند نیاز های گرافیکی خود را به ساده ترین روش و بدون‌نیاز‌ به دانش طراحی گرافیک به سادگی و به صورت رایگان برطرف کنند.
کاوه ‌آل آقا با اشاره به تعداد ۱۲ هزار نفری کاربران فعال سایت «ویبینو» در ادامه تصریح کرد: تاکنون نزدیک به ۴۰ هزار اثر گرافیکی در زمینه پروژه‌های تحصیلی، شبکه‌های اجتماعی و انواع کسب‌وکار با استفاده از قالب‌های ارائه شده در سایت از سوی کاربران ما طراحی شده است.
مدیر عامل شرکت «فناوران کارنگ نو ویستا» در رابطه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد ویبینو توضیح داد: ویبینو اولین نرم افزار طراحی گرافیک و تولید محتوا فارسی زبان است که در حال حاضر به ۴ زبان زنده دنیا(فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی) قابل استفاده میباشد. در ویبینو تمامی ابزار گرافیکی حرفه ای و قالب‌های آماده فارسی به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد. کاربران با ویبینو میتوانند هر گونه نیاز گرافیکی خود را برطرف کنند و دیگر نیازی به استفاده از هیچ ابزار گرافیکی مانند فتوشاپ را ندارند. همچنین یکی از دلایل استقبال مخاطبان انگلیسی ‌زبان از این پلتفرم قیمت بسیار پایین هزینه اشتراک ویبینو در مقایسه با دیگر نمونه‌های خارجی است.
آل آقا گفت: در حال حاضر ۱۵ نفر با این شرکت همکاری دارند و از سال 1398 توانسته اند در بازار داخلی و خارجی فعالیت حرفه ای داشته باشند.
مدیر شرکت فناوران کارنگ نو ویستا افزود: اپلیکیشن ویبینو تا اوایل تابستان به بازار عرضه خواهد شد و مخاطبان علاوه بر وب سایت -که در آدرس https://vibino.com در دسترس است- می توانند از این اپلیکیشن در پلتفرمهای مختلف بهره مند شوند.
آل آقا در پایان با ذکر برخی از مشکلات اقتصادی و کمبود حمایت‌های راهگشا به یکی از مهم‌ترین مسائل پیش روی کاربران پلتفرم‌های ویژه مانند ویبینو پرداخته و می‌گوید: متاسفانه به دلیل مشکلات شبکه و محدودیت‌های اینترنتی گاهی کاربران ما در ایران نمی‎توانند تجربه خوبی دراستفاده از تمامی امکانات سایت داشته باشند واین یکی از مهم‌ترین موانع پیشرفت ما و از جمله دلایلی است که مخاطبان ما گاهی از آن ابراز نارضایتی می‌کنند که امیدواریم با بهبود دسترسی به اینترنت در کشور این مشکل نیز رفع شود.

اخبار مشابه:

ارسال نظرات:
مدیا
آدرس شعبه نخست پارک فناوری پردیس
آدرس شعبه نخست پارک فناوری پردیس:

تهران‏، بزرگراه شهید لشکری (جاده مخصوص کرج) نبش خیابان شهید آزمون‌نیا،‌ پلاک 31

تلفن و فکس
تلفن و فکس:

تلفن: 40448463-(021)فکس: 76250100-(021)

 

پست الکترونیک
پست الکترونیک :

aif@techpark.ir

تمام حقوق محفوظ و متعلق به کارخانه نوآوری آزادی است
توسعه یافته توسط اورس