فروشگاه محصولات شرکت‌ها دانش‌بنیان و فناور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

تاریخ 22 فروردین 1402
فروشگاه محصولات شرکت‌ها دانش‌بنیان و فناور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ که از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌گدد شرایطی فراهم شده است که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری عضو پارک فناوری پردیس و شعب و تعداد محدودی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور کشور بتوانند محصولات B2C خود را به صورت مستقیم در طول نمایشگاه اینوتکس در معرض نمایش و فروش مستقیم قرار دهند.

عدم اگاهی مردم از دستاوردهای فناوری و محصولات آن در زندگی روزمره‌شان، یکی از عللی است که باعث شده تا مردم با این نوع محصولات کمتر آشنایی داشته باشند. اما با معرض دید قرار دادن و ترویج استفاده از این محصولات، می‌توان توجه مردم به آن‌ها را افزایش داد و نقش آن‌ها در آسایش و رفاه جامعه را بیشتر به دست آورد.

فرهنگ‌سازی برای ورود محصولات دانش‌بنیان و فناور به سبد استفاده خانوار، یکی از مهمترین دغدغه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور است. در این راستا، مانند ۲ سال گذشته فروشگاه محصولات B2C پارک فناوری پردیس  (PTPSHOP)در نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 ایجاد می‌شود، که به شرکت‌های عضو و شعب پارک فناوری پردیس فرصت می‌دهد تا محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه کنند. با توجه به اینکه مسئولیت اجتماعی پارک فناوری پردیس در خصوص شرکت‌های دانش بنیان و فناور کشور ضمناَ امسال تصمیم گرفته شده تعداد محدودی از شرکت‌های غیر عضو پارک هم در این پاویون حضور داشته باشند.

این فروشگاه، با داشتن فضای مناسب برای نمایش محصولات و فروش آن‌ها، هدف ایجاد بستری برای فروش محصولات B2C را دنبال می‌کند. در سال گذشته، محصولات مختلفی از حوزه‌های نانو، بازی‌های ساخت ایران برای کودکان و اپلیکیشن‌های کنترل استرس، ماساژور و جواهر آلات شخصی سازی شده و … از این دست محصولات بودند که استقبال مناسبی از آن‌ها جهت بازدید و فروش صورت گرفت.

در سال گذشته، شرکت‌های حاضر در بخش PTP SHOP نمایشگاه اینوتکس توانستند با تعداد بازدیدکنندگان بالغ بر 2000 نفر، موفق به فروش بیش از 130 قلم کالا شوند.

متقاضیان برای شرکت و حضور در نمایشگاه می‌توانند از طریق لینک بالا درخواست خود را جهت حضور در این قسمت از نمایشگاه ثبت نمایند. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 76251224 جناب آقای گل محمدی تماس حاصل نمایند.

اخبار مشابه:

ارسال نظرات:
مدیا
آدرس شعبه نخست پارک فناوری پردیس
آدرس شعبه نخست پارک فناوری پردیس:

تهران‏، بزرگراه شهید لشکری (جاده مخصوص کرج) نبش خیابان شهید آزمون‌نیا،‌ پلاک 31

تلفن و فکس
تلفن و فکس:

تلفن: 40448463-(021)فکس: 76250100-(021)

 

پست الکترونیک
پست الکترونیک :

aif@techpark.ir

تمام حقوق محفوظ و متعلق به کارخانه نوآوری آزادی است
توسعه یافته توسط اورس