26 فروردین 1398

تکنولوژی، گرافیک

،

تبادل‌نظر در رابطه با سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری اقتصاد دانش‌بنیان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده

برنامه‌ی نیم روزه‌ی مجمع پیشگامان اقتصاد دانش‌بنیان توسط معاونت سیاست‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم‌زمان با هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2019 برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس در نشست خبری نمایشگاه اینوتکس 2019 ضمن اعلام این خبر افزود: این مجمع با حضور شرکت‌های بزرگ دانش‌بنیان کشور، مدیران و مسؤولین حوزه‌ی سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری اقتصاد دانش‌بنیان و همچنین مجموعه‌های مرتبط ازجمله سرمایه‌گذاران حوزه‌ی نوآوری برگزار خواهد شد.

صفاری‌نیا افزود: در این مجمع که در تاریخ 20 خرداد هم‌زمان با نمایشگاه اینوتکس 2019، برگزار خواهد شد، قریب به صد شرکت برتر دانش‌بنیان کشور حضور و در رابطه باسیاست‌های اقتصاد دانش‌بنیان به تبادل‌نظر خواهند پرداخت.

هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2019، در تاریخ 19 الی 22 خردادماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار اکوسیستم نوآوری، زیر یک‌ سقف برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.